cyfrowego termometru na podczerwień

Jak na czas rozpoznać choroby?

Aktulności

Szybki, higieniczny pomiar gorączki – może ocalić życie podczas epidemii!

Uwaga, sezon epidemiczny!

Jak każdej zimy, tak i teraz mamy do czynienia z okresami epidemii. Coraz więcej osób choruje, szczególnie małe dzieci, młodzież i osoby starsze są podatne na zachorowania. Obecnie nie tylko grypa może nam zagrażać, ale nawet epidemia koronawirusa. Jak na razie nie ma powodu do paniki, ale WHO ogłosiło już globalny stan zagrożenia zdrowia ludzi.

Co możesz zrobić, jeśli chcesz chronić siebie i swoich bliskich? Oprócz profilaktyki (takiej jak regularne mycie rąk) dobrze jest mieć pod ręką szybkomierzący termometr, dzięki któremu natychmiast sprawdzimy, czy w okolicy jest gorączkujący pacjent.
Cyfrowy termometr na podczerwień z wyświetlaczem LCD – natychmiastowy, higieniczny pomiar gorączki u każdego

Za pomocą cyfrowego termometru na podczerwień możesz bezdotykowo zmierzyć gorączkę w ciągu 0,5 sekundy u każdego. Nie musisz już długo czekać na wynik trzymając termometr pod pachą.

Jak z niego korzystać?

Termometr nakieruj na żądaną powierzchnię ciała i naciśnij przycisk pomiaru. Przyrząd zaraz wyświetli dokładną temperaturę na dobrze widocznym nawet w nocy ekranie LCD. W stanie podgorączkowym podświetlenie ekranu zmienia się na kolor pomarańczowy, a w przypadku gorączki na czerwony i rozlega się alarm dźwiękowy. Jest zaprojektowany tak, aby osoby starsze również mogły go łatwo obsługiwać. Jego uchwyt jest wygodny, ergonomiczny, a napisy łatwe do odczytania. W jego pamięci można zapisać wartości 32 pomiarów.

Do czego może służyć?

Ponieważ jest całkowicie bezdotykowy, może być używany do pomiaru gorączki u osób, które właśnie śpią lub z jakiegoś powodu nie mogą używać konwencjonalnych termometrów. Idealnie nadaje się do pomiaru ciepła ciała niemowląt lub pacjentów, którzy mają trudności z poruszaniem się.

Podczas pomiaru nigdy nie kontaktuje się ze skórą, dlatego można go używać u kilku osób jedna po drugiej bez ryzyka infekcji. Właśnie dlatego takie termometry na podczerwień są obecnie używane w Chinach do badania podróżujących samolotami z powodu epidemii koronawirusa.

Ten cyfrowy termometr natychmiast zmierzy też temperaturę wody do kąpieli, mleka lub innych płynów. Od tej pory nie musisz się już martwić, że poparzysz się Ty lub Twoje dziecko.

Dla kogo jest zalecany?
• dla każdego, kto chce wykryć choroby wirusowe w odpowiednim czasie
• dla każdego, kto chce szybko zmierzyć swoją gorączkę lub swoich bliskich
• dla tych, którzy chcą zastąpi
• stary termometr rtęciowy
• dla matek i rodziców wychowujących małe dzieci
• dla opiekunów, pielęgniarek opiekujących się pacjentami w starszym wieku
• dla właścicieli zwierząt domowych
• dla rodzin wielodzietnych
• dla każdego, kto boi się zarażenia koronawirusem

Już teraz możesz rozwiązać pomiar gorączki na całe życie!

Nie czekaj, aż sezon wirusowy osiągnie szczyt, a cała rodzina zachoruje! Wykryj stan podgorączkowy, gorączkę w odpowiednim czasie i rozpocznij właściwe leczenie na czas! Zamiast powolnych, niedokładnych termometrów tradycyjnych wybierz precyzyjny, trwały termometr na podczerwień, który teraz dostaniesz w rewelacyjnej cenie, klikając w poniższy link: www.cozacena.pl

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments