Jak poprawić jakość życia intymnego

Jak poprawić jakość życia intymnego

Poradnik Klienta Prasóweczki Prasówki

Szybkie tempo życia, stres, rosnące wymagania partnerki, problemy w pracy, zmęczenie i presja społeczna mogą przyczyniać się do wystąpienia frustracji oraz depresji. Obniżony nastrój i ciągła niemożność zrelaksowania przyczyniają się do problemów z potencją. Jeżeli kłopoty notorycznie powracają, jest to znak, że musimy zatrzymać się i dokładnie wsłuchać w potrzeby swojego ciała. Nie zaszkodzi też zadbać o swoją kondycję.

Podstawową rzeczą jest zachowanie higieny życia. Za taką uważa się dbanie o jakość spożywanych posiłków, zapewnienie dobrego snu i dotlenienia organizmu oraz aktywność fizyczną. Koniecznie trzeba zrezygnować ze szkodliwych „energetyków” i wyrobów tytoniowych, które zaburzają pracę wszystkich organów. Duże znaczenie ma uprawianie sportu, a dokładniej ogólnorozwojowych dyscyplin, które poprawiają ukrwienie całego ciała. Po kilku tygodniach takiego reżimu problemy powinny zacząć ustępować. U wielu mężczyzn poprawa jest zauważalna już w pierwszych czternastu dniach.

Co jednak, jeżeli nie chcemy tak długo czekać na poprawę lub chwilowo nie mamy żadnej możliwości na zmianę trybu życia, a jednocześnie nie mamy czasu na odwiedziny u swojego lekarza? Z pomocą przychodzi Maxon Active , czyli suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach uskarżających się na obniżone libido. Głównym składnikiem preparatu jest sildenafil, który występuje także w słynnych niebieskich tabletkach leczących zaburzenia erekcji. Ten związek chemiczny hamuje pewne enzymy w organizmie, dzięki czemu już kilka godzin po zażyciu następuje wyraźna poprawa. Warto jednak pamiętać, że Maxon Active pomaga w zaburzeniach erekcji, natomiast nie leczy poważnych przyczyn leżących u podłoża problemu jak zanik ciał jamistych, czy niewystarczające ciśnienie krwi. Jeżeli dostępne na rynku suplementy diety nie pomagają, wówczas jest to znak, że z naszym ciałem dzieje się cos niedobrego. W takim wypadku należy bezzwłocznie udać się do lekarza i wykonać odpowiednie badania.

Dr Jarosław Woroń z Zakładu Farmakologii klinicznej Katedry Farmakologii UJ CM w Krakowie podkreśla, że Maxon Active jest lekiem bardzo bezpiecznym. O jego bezpieczeństwie stawi akt, że do każdego opakowania dołączane jest narzędzie diagnostyczne, które pozwoli ocenić każdemu mężczyźnie czy może zastosować lek w swoim przypadku. To rodzaj zabezpieczenia dla tych, którzy nie badają się i nie mają świadomości własnego ciała i ewentualnych chorób, które toczą się w organizmie. To najlepszy sposób, aby zadbać o poprawę życia intymnego – nie warto ryzykować przyjmowania podróbek słynnej niebieskiej pigułki. Maxon Active może być przyjmowany przez zdrowych mężczyzn w każdym wieku.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments